First slide

Cena szkolenia oraz określenie czasu wymaganego do przyswojenia przez psa umiejętności z zakresu regulaminowych dyscyplin jest uzależnione od dokonania wstępnej oceny psa przez Instruktora pod kątem predyspozycji psa.

Oferujemy także szkolenie z zakwaterowaniem psa w okresie nauki. Program kursu dopasowany jest do indywidualnych potrzeb Klienta oraz predyspozycji psa. W trakcie pobytu zapewniamy psu doskonałe warunki socjalno – bytowe oraz stałą opiekę weterynaryjną. Po zakończeniu szkolenia właściciel uzyskuje informacje, jak wykorzystywać umiejętności zdobyte przez psa w trakcie kursu oraz jak samodzielnie pracować z psem.

BH-VT jest wstępem do późniejszych egzaminów IGP (IPO). Składa się z części socjalnej i posłuszeństwa, które swym zakresem obejmuje skróconą część posłuszeństwa IGP. Egzamin ten jest wymagany przed przystąpienia do egzaminu IGP.

Zajęcia prowadzone są ze szczególnym uwzględnieniem możliwości oraz psychiki psa. Istnieje możliwość przystąpienia do egzaminu BH-VT organizowanego przez Związek Kynologiczny w Polsce. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu.

TELEFON:


+48 601 515 707

ADRES:


GPS 50.2137032,18.9254405
40-780 Panewnik, Katowice, Poland

Design by Cerralke