First slide

Cena szkolenia oraz określenie czasu wymaganego do przyswojenia przez psa umiejętności z zakresu regulaminowych dyscyplin jest uzależnione od dokonania wstępnej oceny psa przez Instruktora pod kątem predyspozycji psa.

Oferujemy także szkolenie z zakwaterowaniem psa w okresie nauki. Program kursu dopasowany jest do indywidualnych potrzeb Klienta oraz predyspozycji psa. W trakcie pobytu zapewniamy psu doskonałe warunki socjalno – bytowe oraz stałą opiekę weterynaryjną. Po zakończeniu szkolenia właściciel uzyskuje informacje, jak wykorzystywać umiejętności zdobyte przez psa w trakcie kursu oraz jak samodzielnie pracować z psem.

IGP (IPO) jest dyscypliną sportową, która koncentruje się na rozwijaniu oraz ocenie użytkowych cech psa. Jest jedną z najbardziej wszechstronnych dyscyplin, ponieważ obejmuje trzy bardzo różne konkurencje: posłuszeństwo, obronę oraz tropienie. Jako próba pracy, IPO mierzy stabilność psychiki psa, jego wytrwałość, odwagę, chęć do pracy oraz predyspozycje do pracy węchowej. Zajęcia z obrony sportowej umożliwiają rozwinięcie naturalnych popędów psa i skierowanie jego energii we właściwym kierunku. Dzięki pracy w trzech tak różnych obszarach przewodnik ma możliwość pogłębienia kontaktu ze swoim psem. Jest to wspaniała okazja do aktywnego spędzenia czasu z psem, która może stać się dla Państwa początkiem większej przygody. Zawody sportowe IGP (IPO) organizowane są zarówno w kraju, jak też zagranicą. Nasi zawodnicy IPO startują regularnie na Mistrzostwach Polski, a także na Mistrzostwach Świata. Prowadzimy zajęcia z zakresu IGP (IPO) I, II, III

Zajęcia prowadzone są ze szczególnym uwzględnieniem możliwości oraz psychiki psa. Istnieje możliwość przystąpienia do egzaminu IGP (IPO) I, II organizowanego przez Związek Kynologiczny w Polsce. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu.

TELEFON:


+48 601 515 707

ADRES:


GPS 50.2137032,18.9254405
40-780 Panewnik, Katowice, Poland

Design by Cerralke