First slide

Cena szkolenia oraz określenie czasu wymaganego do przyswojenia przez psa umiejętności z zakresu regulaminowych dyscyplin jest uzależnione od dokonania wstępnej oceny psa przez Instruktora pod kątem predyspozycji psa.

Oferujemy także szkolenie z zakwaterowaniem psa w okresie nauki. Program kursu dopasowany jest do indywidualnych potrzeb Klienta oraz predyspozycji psa. W trakcie pobytu zapewniamy psu doskonałe warunki socjalno – bytowe oraz stałą opiekę weterynaryjną. Po zakończeniu szkolenia właściciel uzyskuje informacje, jak wykorzystywać umiejętności zdobyte przez psa w trakcie kursu oraz jak samodzielnie pracować z psem.

IGP V (IPO V)

Wstępnie przygotowujący do egzaminu IGP I (IPO) został opracowany przez Komisję Psów Użytkowych FCI z przeznaczeniem uprawniającym do wystawiania psów w klasie użytkowej na wystawach FCI.

Zajęcia prowadzone są ze szczególnym uwzględnieniem możliwości oraz psychiki psa. Istnieje możliwość przystąpienia do egzaminu IGP V (IPO V) organizowanego przez Związek Kynologiczny w Polsce. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu.

TELEFON:


+48 601 515 707

ADRES:


GPS 50.2137032,18.9254405
40-780 Panewnik, Katowice, Poland

Design by Cerralke