First slide

Cena szkolenia oraz określenie czasu wymaganego do przyswojenia przez psa umiejętności z zakresu regulaminowych dyscyplin jest uzależnione od dokonania wstępnej oceny psa przez Instruktora pod kątem predyspozycji psa.

Oferujemy także szkolenie z zakwaterowaniem psa w okresie nauki. Program kursu dopasowany jest do indywidualnych potrzeb Klienta oraz predyspozycji psa. W trakcie pobytu zapewniamy psu doskonałe warunki socjalno – bytowe oraz stałą opiekę weterynaryjną. Po zakończeniu szkolenia właściciel uzyskuje informacje, jak wykorzystywać umiejętności zdobyte przez psa w trakcie kursu oraz jak samodzielnie pracować z psem.

Mondioring.

Powstał z inicjatywy organizacji kynologicznych propagujących sporty dla psów obronnych z Francji i Belgii, holenderskiego KNPV oraz niemieckiego Schutzhund Sport. Mondioring składa się z trzech części: posłuszeństwa, skoków oraz ochrony. Celem tego sportu ringowego jest sprawdzenie i ocena stopnia zaawansowanej pracy psa, jakości jego wyszkolenia, umiejętności przewodnika oraz ukazania wrodzonych instynktów i zachowań psa.

Zajęcia prowadzone są ze szczególnym uwzględnieniem możliwości oraz psychiki psa.

Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu.

TELEFON:


+48 601 515 707

ADRES:


GPS 50.2137032,18.9254405
40-780 Panewnik, Katowice, Poland

Design by Cerralke