First slide

Cena szkolenia oraz określenie czasu wymaganego do przyswojenia przez psa umiejętności z zakresu regulaminowych dyscyplin jest uzależnione od dokonania wstępnej oceny psa przez Instruktora pod kątem predyspozycji psa.

Oferujemy także szkolenie z zakwaterowaniem psa w okresie nauki. Program kursu dopasowany jest do indywidualnych potrzeb Klienta oraz predyspozycji psa. W trakcie pobytu zapewniamy psu doskonałe warunki socjalno – bytowe oraz stałą opiekę weterynaryjną. Po zakończeniu szkolenia właściciel uzyskuje informacje, jak wykorzystywać umiejętności zdobyte przez psa w trakcie kursu oraz jak samodzielnie pracować z psem.

Nosework jest dyscypliną sportową wywodzącą się ze szkoleń psów służbowych. Sport ten wykorzystuje najczulszy psi zmysł jakim jest jego węch. Zadanie psa polega na znalezieniu i oznaczeniu próbek zapachowych w postaci nasączonego olejkiem zapachowym bawełnianego patyczka zamkniętego w metalowym, bądź plastikowym pudełku z dziurkami. Poza współpracą z przewodnikiem pies musi wykazać się także sporą samodzielnością i koncentracją w pracy. Nosework jest również doskonałą metodą wyciszenia psa oraz spożytkowania ogromu jego energii w życiu codziennym. Jest to dyscyplina dla każdego przewodnika, jak i psa. Nie ma znaczenia rasa psa, jego wiek, czy sprawność fizyczna.

Zajęcia prowadzone są ze szczególnym uwzględnieniem możliwości oraz psychiki psa.

Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu, bądź raz w tygodniu.

TELEFON:


+48 601 515 707

ADRES:


GPS 50.2137032,18.9254405
40-780 Panewnik, Katowice, Poland

Design by Cerralke