First slide

Cena szkolenia oraz określenie czasu wymaganego do przyswojenia przez psa umiejętności z zakresu regulaminowych dyscyplin jest uzależnione od dokonania wstępnej oceny psa przez Instruktora pod kątem predyspozycji psa.

Oferujemy także szkolenie z zakwaterowaniem psa w okresie nauki. Program kursu dopasowany jest do indywidualnych potrzeb Klienta oraz predyspozycji psa. W trakcie pobytu zapewniamy psu doskonałe warunki socjalno – bytowe oraz stałą opiekę weterynaryjną. Po zakończeniu szkolenia właściciel uzyskuje informacje, jak wykorzystywać umiejętności zdobyte przez psa w trakcie kursu oraz jak samodzielnie pracować z psem.

Obedience - to dyscyplina sportu polegająca na wykonywaniu przez psa różnego rodzaju ćwiczeń z zakresu posłuszeństwa. Oceniana jest precyzja oraz dokładność w wykonywaniu komend, niezwykle istotna jest także radość psa w trakcie ćwiczenia oraz jego chęć współpracy. Obedience to wspaniały pomysł na aktywne spędzanie czasu z psem, możliwość wzajemnego poznania się człowieka i zwierzęcia, pogłębienie kontaktu z psem. Umiarkowany ruch na świeżym powietrzu (przy każdej pogodzie), pozytywne emocje w pracy z psem dadzą Państwu możliwość oderwania się od codziennych zajęć. To forma rekreacji, którą można rozwijać aż do poziomu wyczynowego sportu. Na szkolenie Obedience zapraszamy wszystkie psy (rasowe oraz mieszance). Prowadzimy zajęcia z zakresu: Obedience 0,1,2,3.

Przygotowanie psa zgodnie z regulaminem ZKwP oraz klasy międzynarodowej - Regulaminem Obedience FCI. Zajęcia prowadzone są ze szczególnym uwzględnieniem możliwości oraz psychiki psa. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu.

TELEFON:


+48 601 515 707

ADRES:


GPS 50.2137032,18.9254405
40-780 Panewnik, Katowice, Poland

Design by Cerralke